• 31.03.2020 --- INFORMACJA

     • Szanowni Państwo,

      w związku z wieloma pytaniami informujemy, że:

      - listy dzieci przyjętych do szkoły będą umieszczane na stronie internetowej,

      - składanie wszelakich dokumentów odbywa się drogą elektroniczną (można przesyłać skany dokumentów lub ich czytelne zdjęcia) na adres: sekretariat@sp6pila.dlaedu.pl

     • 16.03.2020 --- OGŁOSZENIE.

     • Drodzy Rodzice!

      Zgłoszenia i wnioski o przyjęcie Waszych Pociech do I klasy naszej szkoły prosimy wrzucać do brązowej skrzynki listowej, wiszącej na ścianie przedsionka,  przy wejściu głównym do szkoły.

      Dziękujemy za zrozumienie.

     • 10.03.2020---SPORT TO SAMO ZDROWIE!

     • W naszej szkole do uprawiania sportu zachęca JUDO JOPEK TEAM z trenerami Józefem i Tomaszem Jopkami na czele. Podczas spotkania grupa judoków (w tym nasza uczennica z klasy 3b- Roksana Jopek) zaprezentowała kilka podstawowych chwytów wywołując zachwyt na twarzach uczniów. 

      Chętni uczniowie próbowali swoich sił na matach.
      Emocjom nie było końca!

      Zajęcia judo odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 17.00 w naszej szkole. 

      Zachęcamy do zapisów! 

     • 04.03.2020--- WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI :)

     •             Tłusty czwartek upłynął w naszej szkole pod hasłem „Wyślij pączka do Afryki”. Kolejny raz włączyliśmy się w akcję na rzecz dzieci z krajów misyjnych. W tym roku sprzedaliśmy – a tym samym „wysłaliśmy” do Czadu 650 pączków.

           Dzięki wychowawczyniom i uczniom klas: 1a,b,c,d, 2a,b,c, 3a,b,c, 4a,b, 5b,c,d, 6c, 8a, a także dzięki wsparciu Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Piotrem Gorzelakiem, nauczycielom i  uczniom wspierającym akcję, wolontariuszkom oraz pysznym pączkom z Piekarni Rogalik, na pomoc potrzebującym przekazaliśmy kwotę 870 zł.

                                                 Po naszych pączkach

                                                nie urosły nam brzuchy,

                                                     ale nasze serca!
       

        Za te serca

        Dziękuję!

       

          Podsumowanie akcji nastąpiło 24 lutego w Szkole Podstawowej nr 4. Wolontariusze z całej Piły mieli okazje spotkać się z misjonarzem z Czadu, zobaczyć wystawę misyjną oraz zjeść pysznego pączka :)

     • 04.03.2020--- Podziękowanie

     • Szczęść Boże!

      Dzisiaj w imieniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 6 im. Lotników Polskich w Pile
      otrzymaliśmy darowiznę na kwotę 870,00 zł w ramach akcji "wyślij pączka do Afryki 2020". Złożona przez Was darowizna zamieni się w posiłki dla osieroconych dzieci, opiekę medyczną i lekarstwa dla chorych,nowe domy dla ubogich, czystą,zdrową wodę z 2 nowych studni.

      Wasza pomoc przez ręce naszych misjonarzy kapucynów trafi do najbardziej potrzebujących.
      Bardzo dziękujemy!

      Z kolejnych pączków powstaną szkoła, plac zabaw, boisko i kaplica.

      Prosimy zachęcić swoich znajomych do pączkowania, wspólnie zrobimy wiele dobrego!

      Misjonarze kapucyni otaczają swoją modlitwą całą Waszą społeczność.

      br. Jerzy Steliga

      Fundacja Kapucyni I Misje

     • 02.03.2020 --- V Seminarium i Konkurs MATEMATYCZNE LABORATORIUM KULTURY

     • Tegoroczna edycja konkursu odbyła się 12 lutego na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

      Pojechaliśmy tam w mocnym składzie – Martyna Bąk i Malwina Pienierska z klasy 8a oraz Dominika Adamska z klasy 8b. Po zaciętej walce dziewczyny zajęły czwarte miejsce tracąc do zwycięzców zaledwie dwa punkty! Trzeba też dodać, że w tym roku Wydział Studiów Edukacyjnych odwiedziły reprezentacje aż 41 szkół z całej Wielkopolski. Tematem konkursu były funkcje.

      W czasie zmagań uczniów nauczyciele zaproszeni zostali na część seminaryjną, w której przedstawiono ciekawe wykłady, a uczestniczy mogli wymienić się doświadczeniami z pracy z uzdolnioną matematycznie młodzieżą.

      Jak co roku impreza odbywała się pod honorowym patronatem rektora UAM w Poznaniu, prorektora Szkoły Nauk Społecznych, dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu, dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty .

      I jak co roku, wizyta na wyższej uczelni, była dla uczennic wielkim przeżyciem i inspirującym doświadczeniem. Konkurs pozwolił sprawdzić się w gronie 123 uzdolnionych matematyków, pokazując jak wielką rolę w naszym życiu pełni matematyka, jak ważna jest zarówno dla młodych pasjonatów ze szkoły podstawowej,  jak i profesorów UAM, którzy nas tam gościli.

      Koordynator konkursu – Beata Krutel

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile
   • sekretariat@sp6pila.dlaedu.pl
   • agatamadej@sp6pila.dlaedu.pl
   • (67) 211 74 52
   • ul. Żeromskiego 41, 64-920 Piła Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych