• 22.03.2021--- MY FAVOURITE ENGLISH WORD (MOJE ULUBIONE SŁÓWKO ANGIELSKIE)

• Jest nam niezmiernie miło zaprezentować najładniejsze prace oraz przedstawić wyniki konkursu plastycznego pod nazwą „My favourite English word – Moje ulubione słówko angielskie”. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania  językiem angielskim wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły, rozwijanie ich kreatywności i wyobraźni oraz wyrażenie umiejętności plastycznych.  Konkurs został przeprowadzony wśród uczniów klas I oraz II SP. Polegał on na przedstawieniu  w jak najciekawszy, pomysłowy oraz oryginalny sposób swojego ulubionego angielskiego słówka.

Jury konkursowe, składające się z nauczycieli języka angielskiego naszej szkoły, za najlepszą pracę wśród wszystkich przekazanych uznało dzieło uczennicy klasy 2 a – Laury Sujki, która wykonała słówko „DOG”.

Serdeczne gratulacje!

Wyniki w kategoriach klas pierwszych i drugich prezentują się następująco:

KLASY  I SP:

1 miejsce - Liwia Grabowska (klasa 1 c),  tytuł pracy: „LOVE”

2 miejsce -  Kacper Patyk (klasa 1 b), tytuł pracy: „TIGER”

3 miejsce – Wiktoria Taras (klasa 1 b), tytuł pracy: „PUZZLE”

Wyróżnienia – Jakub Kanty (klasa 1 b), tytuł pracy: „DOG” oraz Nina Duda (klasa 1 a), tytuł pracy: „TREE”

KLASY II SP:

1 miejsce – Julia Chorążyczewska (klasa 2 c), tytuł pracy: „EGG”  oraz Michał Szuster (klasa 2 d), tytuł pracy: „CAR”

2 miejsce – Lena Burzyńska (klasa 2 b), tytuł pracy „PUPPY”

3 miejsce –  Julian Giuliano (klasa 2 d), tytuł pracy: „WOOD”

Wyróżnienia - Paweł Borodin (klasa 2 c), tytuł pracy: „WINTER” oraz  Alicja Kledzik (klasa 2 d), tytuł pracy: „RULER”

Wszystkim laureatom oraz osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy  a  wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie J

Zespół nauczycieli języka angielskiego

• 17.03.2021 --- KONKURS Z OKAZJI DNIA ŚW.PATRYKA ROZSTRZYGNIĘTY!

• 15 marca 2021 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny z okazji Dnia Świętego Patryka – patrona Irlandii.

Jury konkursowe wyłoniło laureatów najciekawszych prac plastyczno-językowych złożonych przez uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy językowej uczniów, rozwijanie zainteresowań z zakresu kultury anglojęzycznej oraz odkrywanie ich umiejętności artystycznych.

Wyniki konkursu:KATEGORIA KLASY 4

I MIEJSCE: Małgorzata Chamczyk (4a)

II MIEJSCE: Michał Dąbrowski (4c)

III MIEJSCE: Oliwia Klinowiecka (4a)

KATEGORIA KLASY 7

I MIEJSCE: Dominik Obarski 7d

II MIEJSCE: Kacper Rólkiewicz 7c

III MIEJSCE: Alicja Dąbrowska 7d

WYRÓŻNIENIA: Wojciech Kozieł klasa 4b i Liliana Stempowska klasa 4b

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY a wyróżnione prace można podziwiać na stronie internetowej naszej szkoły.

Zespół nauczycieli języka angielskiego.

• 05.03.2021 --- Nie widać, ale wszystko u mnie OK

• "Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK.", to akcja ogólnopolska, do której przystąpili uczniowie klasy 6 b w ramach lekcji wychowawczej. Ma ona na celu pokazanie, jak czują się nasi uczniowie uczestniczący w nauczaniu zdalnym. Poprzez rysunek na swojej dłoni, uczniowie przekazują swoje emocje, pokazują co u nich słychać, jak się czują. Oto efekty naszej pracy.

Karolina Kujawa-Adamska