• 25.01.2021 --- PLAN NA II SEMESTR

• Informujemy, że plan zajęć na II półrocze jest dostępny w zakładce
            PLAN LEKCJI.

W najbliższych dniach administratorzy wprowadzą plan w dzienniku elektronicznym.

• 21.12.2021 --- Kolejne spotkanie z pszczołąmi.

• W grudniu klasa IVc z wychowawczynią panią Beatą Krutel gościła na swej lekcji panią Bożenę Wolę – prezeskę Fundacji Pszczoła. Fundacja współtworzy pasiekę edukacyjną znajdującą się przy Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile.

Pani Bożena przeprowadziła z uczniami zajęcia online pt. "Jak w ulu - edukacja dzieci i młodzieży z zakresu pożytku i roli pszczół w ekosystemie miasta Piły”. Głównym celem lekcji było promowanie edukacji ekologicznej oraz ochrona zwierząt i dziedzictwa przyrodniczego. Uczniowie poznali rodzaje i zwyczaje pszczół, ugruntowali wiedzę na temat roli pszczół w przyrodzie, wypełnili test, a na zakończenie zajęć zadawali naszemu gościowi pytania i dostali zaproszenie do pasieki.

Było to już kolejne spotkanie uczniów z miłośniczką pszczół (wcześniej spotkaliśmy się z panią  Martą Konek). Widać, że zainteresowanie przyrodą oraz poczucie odpowiedzialności za środowisko młodych osób ciągle wzrasta. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w pasiece :)

Beata Krutel

• ul. Żeromskiego 41, 64-920 Piła