• 07.10.2021 --- ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW – ROZŚWIETLAMY JESIEŃ – DARMOWE OŚWIETLENIE DLA ROWERZYSTÓW – BEZPIECZNA PIŁA

• Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w akcji „Rozświetlamy Jesień”, która ma na celu propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i promowanie transportu zeroemisyjnego,

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA PIKNIK ROWEROWY "ROZŚWIETLAMY JESIEŃ",
            KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 16 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) NA WYSPIE (OKOLICE FONTANNY).
            WYDARZENIE ROZPOCZNIE SIĘ OK. GODZ. 12:30. Każdy uczestnik, który
            przyjedzie rowerem lub innym alternatywnym środkiem komunikacji (np.
            hulajnogą) otrzyma darmowe oświetlenie pojazdu. Chcemy, aby zwłaszcza
            dzieci i młodzież byli widoczni na drogach, a co za tym idzie –
            bezpieczni. Na miejscu będą czekać liczne atrakcje i gadżety.
            Zapraszamy!

*W ramach akcji odbędzie się również RAJD ROWEROWY - START 11:00 z
            Placu Staszica (trasa ok. 15 km) - (udział w Pikniku nie zobowiązuje
            do udziału w Rajdzie) - chętnych do udziału w Rajdzie zapraszamy do
            zapisów http://www.rajdrowerowy.pila.pl/ [1]

Organizatorem akcji jest Miasto Piła, a partnerami: Wojewódzki
            Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, Komenda Powiatowa Policji w Pile,
            Centrum Handlowe VIVO Piła.

Zachęcamy do promocji akcji na stronach i profilach społecznościowych
            szkół i przedszkoli - w załączeniu wysyłamy plakat dot. akcji.

Urząd Miasta Piły
            Plac Staszica 10,
            64-920 Piła
            Tel. +48 67 345 23 67
            adres e-mail:
            msmoczyk@um.pila.pl
            smoczyk.magdalena.pila@gmail.com
          • 06.10.2021--- KARTECZKI DLA BLANECZKI

• Uczniowie klas młodszych przyłączyli się do niezwykłej akcji charytatywnej, by spełnić marzenia chorej Blanki.  Dziewczynka marzyła o otrzymaniu wielu kartek urodzinowych z dinozaurami, bo to one są jej ulubionym motywem. Dzieci wykonały niezwykle piękne kartki na których pojawiły się kolorowe i brokatowe dinozaury, wypisały życzenia urodzinowe oraz życzenia powrotu do zdrowia. To piękny gest ze strony Naszych uczniów - sprawić radość nieznanej dziewczynce!

Jesteśmy z Nich bardzo dumni!

• 01.10.2021 --- XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!pod takim hasłem odbył się w naszej szkole XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W pięciu komisjach umieszczonych na szkolnych korytarzach można było przystąpić do egzaminu i zdobyć odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia. Zainteresowanie było bardzo duże – odznakę zdobyło 275 uczniów i 8 nauczycieli, a 21 osób nie zdało egzaminu.

Świętując Dzień Tabliczki Mnożenia uczniowie wykonali pomysłowe kolorowe lapbooki i plakaty, ukazujące piękno matematyki, a na lekcjach matematyki odbyły się quizy i zabawy z tabliczką mnożenia.

Podziękowania należą się uczniom klas czwartych, którzy w komisjach egzaminowali swoich kolegów oraz uczniom klas starszych, którzy pełnili funkcję asystentów i wspierali młodszych kolegów.

Dziękujemy za wspólne świętowanie!

Beata Krutel